01.05.2026 12:20 Віталій Хіневич
У Центральний парк повернулися лебеді
Вранці 1 травня пара лебедів повернулася на озеро Центрального парку.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ з
посиланням на Центральний парк культури та відпочинку Харкова.
«Сьогодні вранці пара красенів приїхала до Центрального парку з зоопарку та вже обживається в своїй літній резиденції», - йдеться у повідомленні.
Відвідувачам парку нагадують, що годувати птахів хлібом не можна, це загрожує їхньому життю.
Нагадаємо, білі лебеді з Центрального парку переїжджали на зимівлю до Зоопарку.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що на Харківщині
врятували лебедя, який потрапив у пастку.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0