01.05.2026  12:20   Віталій Хіневич

У Центральний парк повернулися лебеді

Вранці 1 травня пара лебедів повернулася на озеро Центрального парку.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на Центральний парк культури та відпочинку Харкова.
 
«Сьогодні вранці пара красенів приїхала до Центрального парку з зоопарку та вже обживається в своїй літній резиденції», - йдеться у повідомленні.
 
Відвідувачам парку нагадують, що годувати птахів хлібом не можна, це загрожує їхньому життю.
 
Нагадаємо, білі лебеді з Центрального парку переїжджали на зимівлю до Зоопарку. 
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині врятували лебедя, який потрапив у пастку.
 
Тэги:  парк, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день