01.05.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1292486-u-tsentralniy-park-povernulisya-lebedi

У Центральний парк повернулися лебеді

Вранці 1 травня пара лебедів повернулася на озеро Центрального парку.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на Центральний парк культури та відпочинку Харкова.
 
«Сьогодні вранці пара красенів приїхала до Центрального парку з зоопарку та вже обживається в своїй літній резиденції», - йдеться у повідомленні.
 
Відвідувачам парку нагадують, що годувати птахів хлібом не можна, це загрожує їхньому життю.
 
Нагадаємо, білі лебеді з Центрального парку переїжджали на зимівлю до Зоопарку. 
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині врятували лебедя, який потрапив у пастку.
 
←Вернуться Печать