Представниці Харкова здобули перемоги та призові місця на чемпіонаті світу з пол-денсу в Італії.

Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на міську раду, харківські спортсменки успішно виступили на чемпіонаті світу з пол-денсу, який відбувся в італійському місті Асті.
У змаганнях взяли участь понад 500 учасників із різних країн світу.
За підсумками турніру представниці України з Харкова показали високі результати. Анастасія Керницька посіла перше місце в дорослій категорії.
У юніорській категорії перемогу здобула Дана Рахмаіл.
У категорії «дорослі дуети» Тетяна та Анна Артемчук вибороли третє місце.
Комментариев: 0