У Харкові відбувся щорічний дитячий турнір з дзюдо серед юнаків і дівчат 2013–2016 років народження.
Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на міську раду, в Харкові пройшов дитячий турнір з дзюдо «Майбутні зірки татамі», у якому взяли участь юнаки та дівчата 2013–2016 років народження.
Змагання зібрали команди спортивних шкіл і клубів міста. Учасники змагалися за призові місця в командному заліку.
Перше місце посіла команда ДЮСШ «ХТЗ». Друге місце виборола команда КЗ «ДЮСШ з боротьби», третє – команда клубу «RAM».
Турнір проводиться вже третій рік поспіль з ініціативи міського голови Ігоря Терехова.

.jpg)
.jpg)

Комментариев: 0