У Харкові пройшов відкритий Кубок з кікбоксингу ISKA, у якому взяли участь 165 спортсменів із міста та області.
.jpg)
Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на міську раду, в Харкові відбувся відкритий Кубок з кікбоксингу ISKA, який зібрав 165 спортсменів.
Учасники представляли спортивні клуби з Харкова та Харківської області. Змагання проходили у різних вагових та вікових категоріях.
Турнір відбувся під патронатом міського голови Ігоря Терехова.
Комментариев: 0