25.04.2026  09:40   Віталій Хіневич

Харківські комунальники усувають наслідки обстрілів

Комунальники усувають наслідки комбінованої атаки ворога, яка відбулася вночі та зранку 25 квітня.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Окупанти завдали ударів по Київському, Шевченківському, Салтівському та Немишлянському районах, внаслідок чого було пошкоджено житлові будинки. 
 
 
Фахівці КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» вже закривають вибиті вікна, працюючи в посиленому режимі, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки обстрілів.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби ворожих ударів зазнали місто Харків і 7 населених пунктів Харківської області.
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день