25.04.2026 09:40 Віталій Хіневич
Харківські комунальники усувають наслідки обстрілів
Комунальники усувають наслідки комбінованої атаки ворога, яка відбулася вночі та зранку 25 квітня.
Окупанти завдали ударів по Київському, Шевченківському, Салтівському та Немишлянському районах, внаслідок чого було пошкоджено житлові будинки.
Фахівці КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» вже закривають вибиті вікна, працюючи в посиленому режимі, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки обстрілів.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби
ворожих ударів зазнали місто Харків і 7 населених пунктів Харківської області.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0