25.04.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1292277-harkivski-komunalniki-usuvayut-naslidki-obstriliv

Харківські комунальники усувають наслідки обстрілів

Комунальники усувають наслідки комбінованої атаки ворога, яка відбулася вночі та зранку 25 квітня.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Окупанти завдали ударів по Київському, Шевченківському, Салтівському та Немишлянському районах, внаслідок чого було пошкоджено житлові будинки. 
 
 
Фахівці КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» вже закривають вибиті вікна, працюючи в посиленому режимі, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки обстрілів.
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби ворожих ударів зазнали місто Харків і 7 населених пунктів Харківської області.
 
←Вернуться Печать