18.04.2026  10:15   Віталій Хіневич

Харківські медики врятували чоловіка, який перебував у стані клінічної смерті

Оперативні та злагоджені дії бригади екстреної медичної допомоги дозволили відновити життєві функції пацієнта, який перебував у критичному стані.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
 
15 квітня до бригади екстреної медичної допомоги надійшов виклик до 47-річного харків’янина. На момент прибуття медиків пацієнт перебував у стані клінічної смерті, причиною якої стала гостра серцево-легенева недостатність.
 
Рахунок ішов на хвилини, тож бригада одразу розпочала реанімаційні заходи. 
 
Чіткі, узгоджені дії дозволили поступово стабілізувати критичну ситуацію.
 
Завдяки зусиллям бригади №702 вдалося відновити серцеву діяльність чоловіка. Після стабілізації стану пацієнта його передали лікарям медичного закладу для подальшого лікування та спостереження.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, який радіаційний фон в Харкові та області на 18 квітня.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день