Новость из раздела: Медицина
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1292059-harkivski-mediki-vryatuvali-cholovika-yakiy-perebuvav-u-stani-klinichnoyi-smerti
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1292059-harkivski-mediki-vryatuvali-cholovika-yakiy-perebuvav-u-stani-klinichnoyi-smerti
Харківські медики врятували чоловіка, який перебував у стані клінічної смерті
Оперативні та злагоджені дії бригади екстреної медичної допомоги дозволили відновити життєві функції пацієнта, який перебував у критичному стані.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
15 квітня до бригади екстреної медичної допомоги надійшов виклик до 47-річного харків’янина. На момент прибуття медиків пацієнт перебував у стані клінічної смерті, причиною якої стала гостра серцево-легенева недостатність.
Рахунок ішов на хвилини, тож бригада одразу розпочала реанімаційні заходи.
Чіткі, узгоджені дії дозволили поступово стабілізувати критичну ситуацію.
Завдяки зусиллям бригади №702 вдалося відновити серцеву діяльність чоловіка. Після стабілізації стану пацієнта його передали лікарям медичного закладу для подальшого лікування та спостереження.
Раніше РЕДПОСТ писав, який радіаційний фон в Харкові та області на 18 квітня.