15.04.2026 11:00 Віталій Хіневич
У Харківській області чоловік викрав авто
На Балаклійщині поліцейські оперативно викрили чоловіка, причетного до незаконного заволодіння автомобілем.
Подія сталася ввечері 11 квітня у селищі Донець.
Зловмисник скористувався відсутністю уваги власника та наявністю ключів у замку запалювання, сів за кермо автомобіля ВАЗ-21111 та поїхав з місця злочину.
Його місцезнаходження оперативно встановили працівники карного розшуку. При собі злочинець мав ключі від автомобіля, а сам транспортний засіб залишив біля місцевого кладовища.
Наразі слідчі за процесуальним керівництвом Ізюмської окружної прокуратури повідомили 55-річному фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0