14.04.2026 11:30 Віталій Хіневич
У Харкові чоловік проник до будинку через вікно та силою відібрав телефон у жінки
З повідомленням про злочин 12 квітня до поліції звернулася жінка. Зловмисник, розбивши вікно, проник до чужого домоволодіння та заволодів мобільним телефоном жінки, вирвавши смартфон в неї з рук.
Правоохоронці встановили особу, причетну до вчинення кримінального правопорушення. Ним виявився раніше неодноразово судимий 47-річний мешканець Харкова.
Працівники поліції затримали фігуранта в порядку статті 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.
Триває перевірка на причетність підозрюваного до вчинення інших кримінальних правопорушень.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0