10.04.2026  11:40   Віталій Хіневич

Харківські комунальники опрацювали 125 звернень щодо несправності домофонів

За минулий тиждень фахівці КСП «Інженерні мережі» опрацювали 125 звернень щодо несправності домофонів.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Крім того, вони відремонтували майже 80 приладів обліку електроенергії, а також виконали низку заявок щодо закриття контурів, відновлення послуг телебачення й інтернету, управління доступом до найпростіших укриттів тощо. 
 
Паралельно підприємство продовжує вести облік діяльності всіх комунальних служб міста - за тиждень було зафіксовано понад 13 тис. звернень.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники усунули аварії на мережах зовнішнього освітлення.
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день