09.04.2026 10:30 Віталій Хіневич
Харківські комунальники усунули аварії на мережах зовнішнього освітлення
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 50 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
Також вони замінили 11 опор, близько 60 світильників та майже 70 ламп. Ще понад 160 світильників комунальники відремонтували.
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу близько 800 м мереж освітлення.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0