09.04.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1291777-harkivski-komunalniki-usunuli-avariyi-na-merezhah-zovnishnogo-osvitlennya

Харківські комунальники усунули аварії на мережах зовнішнього освітлення

За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 50 аварій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили 11 опор, близько 60 світильників та майже 70 ламп. Ще понад 160 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу близько 800 м мереж освітлення.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що дорожню інфраструктуру Харківської області оновлюють.
 
←Вернуться Печать