30.03.2026  14:51   Рита Парфенова

У Харкові завершують опалювальний сезон 31 березня

Міська влада ухвалила рішення про припинення теплопостачання — тепло відключать у житлових будинках і соціальних закладах.


Фото: ХМР

У Харкові офіційно завершується опалювальний період 2025/2026 років. Відповідне розпорядження підписав міський голова Ігор Терехов, передає РЕДПОСТ.

Згідно з документом, 31 березня у місті припинять подачу тепла до житлових будинків, медичних установ, закладів освіти та інших об’єктів соціальної й побутової інфраструктури.

Комунальні служби поступово відключатимуть системи теплопостачання відповідно до встановленого графіка.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що мер Харкова Ігор Терехов озвучив попередню дату завершення опалювального сезону.

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день