30.03.2026   Рита Парфенова
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1291441-u-harkovi-zavershuyut-opalyuvalniy-sezon-31-bereznya

У Харкові завершують опалювальний сезон 31 березня

Міська влада ухвалила рішення про припинення теплопостачання — тепло відключать у житлових будинках і соціальних закладах.


У Харкові завершують опалювальний сезон 31 березня

У Харкові офіційно завершується опалювальний період 2025/2026 років. Відповідне розпорядження підписав міський голова Ігор Терехов, передає РЕДПОСТ.

Згідно з документом, 31 березня у місті припинять подачу тепла до житлових будинків, медичних установ, закладів освіти та інших об’єктів соціальної й побутової інфраструктури.

Комунальні служби поступово відключатимуть системи теплопостачання відповідно до встановленого графіка.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що мер Харкова Ігор Терехов озвучив попередню дату завершення опалювального сезону.

←Вернуться Печать