Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1291441-u-harkovi-zavershuyut-opalyuvalniy-sezon-31-bereznya
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1291441-u-harkovi-zavershuyut-opalyuvalniy-sezon-31-bereznya
У Харкові завершують опалювальний сезон 31 березня
Міська влада ухвалила рішення про припинення теплопостачання — тепло відключать у житлових будинках і соціальних закладах.
У Харкові завершують опалювальний сезон 31 березня
У Харкові офіційно завершується опалювальний період 2025/2026 років. Відповідне розпорядження підписав міський голова Ігор Терехов, передає РЕДПОСТ.
Згідно з документом, 31 березня у місті припинять подачу тепла до житлових будинків, медичних установ, закладів освіти та інших об’єктів соціальної й побутової інфраструктури.
Комунальні служби поступово відключатимуть системи теплопостачання відповідно до встановленого графіка.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що мер Харкова Ігор Терехов озвучив попередню дату завершення опалювального сезону.