25.03.2026 15:25 Віталій Хіневич
Окупанти обстріляли лікарню на Харківщині
Ворог завдав удару по лікарні у селищі Шевченкове Куп’янського району.
Попередньо, постраждали 3 людей. Будівля частково зруйнована, виникла пожежа.
Рятувальники, медики ДСНС та офіцер-рятувальник громади працювали на місці обстрілу, допомагаючи людям, під постійною загрозою повторних ударів.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0