25.03.2026  15:25   Віталій Хіневич

Окупанти обстріляли лікарню на Харківщині

Ворог завдав удару по лікарні у селищі Шевченкове Куп’янського району.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ДСНС України.
 
Попередньо, постраждали 3 людей. Будівля частково зруйнована, виникла пожежа.
 
 
Рятувальники, медики ДСНС та офіцер-рятувальник громади працювали на місці обстрілу, допомагаючи людям, під постійною загрозою повторних ударів.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день