25.03.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1291287-okupanti-obstrilyali-likarnyu-na-harkivschini

Окупанти обстріляли лікарню на Харківщині

Ворог завдав удару по лікарні у селищі Шевченкове Куп’янського району.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ДСНС України.
 
Попередньо, постраждали 3 людей. Будівля частково зруйнована, виникла пожежа.
 
 
Рятувальники, медики ДСНС та офіцер-рятувальник громади працювали на місці обстрілу, допомагаючи людям, під постійною загрозою повторних ударів.
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові триває ліквідація наслідків ворожої атаки безпілотниками
 
←Вернуться Печать