18.03.2026 12:15 Віталій Хіневич
Харківські комунальники наводять лад на прибудинкових територіях
Комунальники активно виконують різноманітні роботи.
Працівники Філії ‘’Благоустрій’’ КП ‘’Шляхрембуд’’ наводять лад на прибудинкових територіях.
Зараз комунальники активно прибирають змет з пішохідних зон, очищають території від сміття, сухих гілок, упорядковують зелені насадження.
За тиждень фахівці виконали санітарну обрізку 1,2 тис. кущів, видалили 300 куб. порослі, прибрали сухе гілля на понад 400 деревах.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0