18.03.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1291050-harkivski-komunalniki-navodyat-lad-na-pribudinkovih-teritoriyah

Харківські комунальники наводять лад на прибудинкових територіях

Комунальники активно виконують різноманітні роботи.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КП «Шляхрембуд».
 
Працівники Філії ‘’Благоустрій’’ КП ‘’Шляхрембуд’’ наводять лад на прибудинкових територіях.
 
 
Зараз комунальники активно прибирають змет з пішохідних зон, очищають території від сміття, сухих гілок, упорядковують зелені насадження. 
 
 
За тиждень фахівці виконали санітарну обрізку 1,2 тис. кущів, видалили 300 куб. порослі, прибрали сухе гілля на понад 400 деревах.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що 18 березня 2026 року фахівці проведуть аварійні роботи на системі газопостачання в Київському районі міста.
 
 
←Вернуться Печать