Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1291050-harkivski-komunalniki-navodyat-lad-na-pribudinkovih-teritoriyah
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1291050-harkivski-komunalniki-navodyat-lad-na-pribudinkovih-teritoriyah
Харківські комунальники наводять лад на прибудинкових територіях
Комунальники активно виконують різноманітні роботи.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КП «Шляхрембуд».
Працівники Філії ‘’Благоустрій’’ КП ‘’Шляхрембуд’’ наводять лад на прибудинкових територіях.

Зараз комунальники активно прибирають змет з пішохідних зон, очищають території від сміття, сухих гілок, упорядковують зелені насадження.

За тиждень фахівці виконали санітарну обрізку 1,2 тис. кущів, видалили 300 куб. порослі, прибрали сухе гілля на понад 400 деревах.
Раніше РЕДПОСТ писав, що 18 березня 2026 року фахівці проведуть аварійні роботи на системі газопостачання в Київському районі міста.