11.03.2026 13:55 Віталій Хіневич
Фахівці відновлюють подачу газу абонентам після ворожих обстрілів Харкова
Унаслідок атаки без газу тимчасово залишилося декілька багатоповерхівок.
Після розбору завалів ми змогли розпочати відновлювальні роботи. Фахівці Харківської міської філії «Газмережі» відремонтували підземну ділянку газопроводу та провели ретельний огляд мереж на герметичність.
«Частині родин ми уже повернули газопостачання, щоб мешканці, попри все, мали базовий комфорт.
Нагадуємо мешканцям: для відновлення подачі газу дуже важливий доступ до квартир. Це вимога безпеки, без якої ми не можемо перевірити систему і повернути газопостачання», - йдеться у повідомленні.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що рятувальники
завершили розбір завалів на місці ракетного удару по багатоповерхівці у Київському районі Харкова.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0