11.03.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290813-fahivtsi-vidnovlyuyut-podachu-gazu-abonentam-pislya-vorozhih-obstriliv-harkova

Фахівці відновлюють подачу газу абонентам після ворожих обстрілів Харкова

Унаслідок атаки без газу тимчасово залишилося декілька багатоповерхівок.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську філію "Газмережі".
 
Після розбору завалів ми змогли розпочати відновлювальні роботи. Фахівці Харківської міської філії «Газмережі» відремонтували підземну ділянку газопроводу та провели ретельний огляд мереж на герметичність.
 
«Частині родин ми уже повернули газопостачання, щоб мешканці, попри все, мали базовий комфорт. 
 
Нагадуємо мешканцям: для відновлення подачі газу дуже важливий доступ до квартир. Це вимога безпеки, без якої ми не можемо перевірити систему і повернути газопостачання», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що рятувальники завершили розбір завалів на місці ракетного удару по багатоповерхівці у Київському районі Харкова.
 
←Вернуться Печать