10.03.2026 15:45 Віталій Хіневич
На зимових Паралімпійських іграх харківська біатлоністка здобула медаль
Людмила Ляшенко з Харківщини фінішувала третьою на Паралімпіаді, поповнивши медальну скарбничку України.
На зимових Паралімпійських іграх харківська біатлоністка Людмила Ляшенко фінішувала третьою у спринтерській гонці на 7,5 км (клас стоячи), поповнивши медальну скарбничку збірної України.
До складу національної паралімпійської збірної увійшли дві харків’янки — Людмила Ляшенко та Оксана Шишкова.
Обидві спортсменки вже багато років демонструють високі результати, стабільно піднімаючись на міжнародні п’єдестали та впевнено представляючи Україну на світовій арені.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0