10.03.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Спорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290778-na-zimovih-paralimpiyskih-igrah-harkivska-biatlonistka-zdobula-medal

На зимових Паралімпійських іграх харківська біатлоністка здобула медаль

Людмила Ляшенко з Харківщини фінішувала третьою на Паралімпіаді, поповнивши медальну скарбничку України.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Kharkiv SPORT City.
 
На зимових Паралімпійських іграх харківська біатлоністка Людмила Ляшенко фінішувала третьою у спринтерській гонці на 7,5 км (клас стоячи), поповнивши медальну скарбничку збірної України.
 
До складу національної паралімпійської збірної увійшли дві харків’янки — Людмила Ляшенко та Оксана Шишкова.
 
Обидві спортсменки вже багато років демонструють високі результати, стабільно піднімаючись на міжнародні п’єдестали та впевнено представляючи Україну на світовій арені.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківський плавець здобув чотири медалі на чемпіонаті України.
 
←Вернуться Печать