Новость из раздела: Спорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290778-na-zimovih-paralimpiyskih-igrah-harkivska-biatlonistka-zdobula-medal
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290778-na-zimovih-paralimpiyskih-igrah-harkivska-biatlonistka-zdobula-medal
На зимових Паралімпійських іграх харківська біатлоністка здобула медаль
Людмила Ляшенко з Харківщини фінішувала третьою на Паралімпіаді, поповнивши медальну скарбничку України.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Kharkiv SPORT City.
На зимових Паралімпійських іграх харківська біатлоністка Людмила Ляшенко фінішувала третьою у спринтерській гонці на 7,5 км (клас стоячи), поповнивши медальну скарбничку збірної України.
До складу національної паралімпійської збірної увійшли дві харків’янки — Людмила Ляшенко та Оксана Шишкова.
Обидві спортсменки вже багато років демонструють високі результати, стабільно піднімаючись на міжнародні п’єдестали та впевнено представляючи Україну на світовій арені.
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківський плавець здобув чотири медалі на чемпіонаті України.