Прямо вдома народилася дівчинка у Височанській громаді. Медики швидкої забезпечили безпечне народження та доставку матері й дитини до перинатального центру.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
3 березня у Височанській громаді у будинку народилася маленька дівчинка. У важливий момент поруч була бригада екстреної медичної допомоги №503 КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
До складу бригади увійшли: лікар Городецький Григорій, парамедик Петросян Павло та екстрений медичний технік Шевченко Роман.
Для виїзду на виклик використовували повнопривідний автомобіль швидкої допомоги, що дозволяє дістатися навіть у важкодоступні місця. Саме завдяки такому позашляховику медики вчасно приїхали до дому, де почалися пологи.
Цікаво, що першим новонароджену дівчинку взяли на руки троє чоловіків бригади. За повір’ями, це добрий знак — у житті малечі завжди буде турбота, підтримка та надійне плече.
Спокій, професіоналізм та злагоджені дії бригади допомогли безпечно прийняти пологи вдома. Маму та немовля доправили до обласного клінічного перинатального центру для подальшого нагляду.
Комментариев: 0