04.03.2026 14:05 Віталій Хіневич
"Харківзеленбуд" підбив підсумки роботи в зимовий період
Комунальники забезпечували належний санітарний стан парків і скверів у всіх районах міста.

"Харківзеленбуд" підбив підсумки роботи в зимовий період
За цей період було розчищено близько 11 млн кв. м доріжок, з пішохідних зон вивезено майже 4 тис. куб. м снігу, а понад 1 млн кв. м тротуарів оброблено піщаною сумішшю під час ожеледиці.
Також підприємство опрацювало понад 2,9 тис. звернень містян. Зокрема, фахівці прибрали більше 2,3 тис. аварійних дерев і гілок.
Зараз робота підприємства зосереджена на підготовці до весняного сезону - плануванні квітників та підборі саджанців для озеленення міста.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0