04.03.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290595-harkivzelenbud-pidbiv-pidsumki-roboti-v-zimoviy-period

"Харківзеленбуд" підбив підсумки роботи в зимовий період

Комунальники забезпечували належний санітарний стан парків і скверів у всіх районах міста.


"Харківзеленбуд" підбив підсумки роботи в зимовий період
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
За цей період було розчищено близько 11 млн кв. м доріжок, з пішохідних зон вивезено майже 4 тис. куб. м снігу, а понад 1 млн кв. м тротуарів оброблено піщаною сумішшю під час ожеледиці.
 
Також підприємство опрацювало понад 2,9 тис. звернень містян. Зокрема, фахівці прибрали більше 2,3 тис. аварійних дерев і гілок.
 
Зараз робота підприємства зосереджена на підготовці до весняного сезону - плануванні квітників та підборі саджанців для озеленення міста.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у "Харківобленерго" пояснили, чому після тривалих відключень суми в платіжках майже не змінилися
←Вернуться Печать