28.02.2026 17:05 Віталій Хіневич
Вночі окупанти атакували газовидобувний об’єкт Нафтогазу на Харківщині
Унаслідок удару суттєво пошкоджено обладнання, сталася розгерметизація.
Вночі російські війська обстріляли об’єкт газовидобувної інфраструктури Групи Нафтогаз на Харківщині.
«Колеги на місці локалізували ситуацію максимально оперативно та професійно. Зараз на місці перебувають підрозділи ДСНС України та наші аварійні бригади», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що ворог
вдарив по житловому сектору Великобурлуцької громади.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0