Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290472-vnochi-okupanti-atakuvali-gazovidobuvniy-ob-ekt-naftogazu-na-harkivschini
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290472-vnochi-okupanti-atakuvali-gazovidobuvniy-ob-ekt-naftogazu-na-harkivschini
Вночі окупанти атакували газовидобувний об’єкт Нафтогазу на Харківщині
Унаслідок удару суттєво пошкоджено обладнання, сталася розгерметизація.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Нафтогаз.
Вночі російські війська обстріляли об’єкт газовидобувної інфраструктури Групи Нафтогаз на Харківщині.
«Колеги на місці локалізували ситуацію максимально оперативно та професійно. Зараз на місці перебувають підрозділи ДСНС України та наші аварійні бригади», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.