14.02.2026  15:20   Віталій Хіневич

Комунальники Харкова продовжують боротися з негодою

Попри несприятливі погодні умови, комунальні служби міста продовжують оперативно реагувати на ситуацію.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Попри складні погодні умови, сьогодні працівники КП «Шляхрембуд» усувають наслідки відлиги на дорогах міста та у дворах багатоквартирних будинків.
 
Комунальники оперативно реагують на ситуацію: прибирають залишки льоду, талий сніг та посипають небезпечні місця протиожеледними матеріалами.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові вода потрапила в газопровід через самовільну заміну обладнання.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день