14.02.2026 15:20 Віталій Хіневич
Комунальники Харкова продовжують боротися з негодою
Попри несприятливі погодні умови, комунальні служби міста продовжують оперативно реагувати на ситуацію.
Попри складні погодні умови, сьогодні працівники КП «Шляхрембуд» усувають наслідки відлиги на дорогах міста та у дворах багатоквартирних будинків.
Комунальники оперативно реагують на ситуацію: прибирають залишки льоду, талий сніг та посипають небезпечні місця протиожеледними матеріалами.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові вода потрапила в
газопровід через самовільну заміну обладнання.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0