13.02.2026  13:05   Віталій Хіневич

У Харкові вода потрапила в газопровід через самовільну заміну обладнання

У приватному секторі Шевченківського району сталася аварійна ситуація - вода потрапила в газопровід.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську філію "Газмережі".
 
У Харкові це вже другий випадок з початку року. Один з мешканців вирішив самовільно замінити газове обладнання. 
 
Порушник під час підключення переплутав шланги, унаслідок чого в систему газопостачання потрапила вода.
 
Фахівці Харківської міської філії "Газмережі" виконали повний цикл технічних робіт: злили з труб та лічильників воду, а також здійснили перевірку герметичності системи. Усі витрати повинен буде оплатити винуватець аварії.
 
Після обстежень відновили газопостачання до трьох приватних будинків. Порушнику газопостачання було припинено.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Північній Салтівці триває відновлення житлового фонду, пошкодженого внаслідок ворожих обстрілів.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день