Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289988-u-harkovi-voda-potrapila-v-gazoprovid-cherez-samovilnu-zaminu-obladnannya
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289988-u-harkovi-voda-potrapila-v-gazoprovid-cherez-samovilnu-zaminu-obladnannya
У Харкові вода потрапила в газопровід через самовільну заміну обладнання
У приватному секторі Шевченківського району сталася аварійна ситуація - вода потрапила в газопровід.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську філію "Газмережі".
У Харкові це вже другий випадок з початку року. Один з мешканців вирішив самовільно замінити газове обладнання.
Порушник під час підключення переплутав шланги, унаслідок чого в систему газопостачання потрапила вода.
Фахівці Харківської міської філії "Газмережі" виконали повний цикл технічних робіт: злили з труб та лічильників воду, а також здійснили перевірку герметичності системи. Усі витрати повинен буде оплатити винуватець аварії.
Після обстежень відновили газопостачання до трьох приватних будинків. Порушнику газопостачання було припинено.
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Північній Салтівці триває відновлення житлового фонду, пошкодженого внаслідок ворожих обстрілів.