11.02.2026  19:07   Дмитро Колонєй

Дякую кожній науковиці, яка працює, навчає, досліджує і тримає високу планку, попри війну - Ігор Терехов (фото)

У Харкові пройшов захід, присвячений популяризації ролі жінок у науковій сфері, з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці, який щороку відзначають 11 лютого.


Дякую кожній науковиці, яка працює, навчає, досліджує і тримає високу планку, попри війну - Ігор Терехов (фото)
Як повідомляє РЕДПОСТ, протягом заходу відвідувачі могли ознайомитися з експериментальними демонстраціями, науковими розробками та освітніми можливостями вишів. Окремий акцент зробили на профорієнтації для школярів і підлітків.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Міський голова Ігор Терехов привітав учасниць заходу зі святом і вручив Подяки міського голови 48 жінкам-науковицям.
 
Мер наголосив, що навіть у найскладніших умовах Харків залишається містом освіти, досліджень та інновацій, а жінки-науковиці - це сила, яка надихає нові покоління молоді обирати шлях інженерії, ІТ та досліджень.
 
Відзначив кращих науковиць міста Ігор Терехов: Новини Харкова
 
Відзначив кращих науковиць міста Ігор Терехов: Новини Харкова
 
Відзначив кращих науковиць міста Ігор Терехов: Новини Харкова
 
Відзначив кращих науковиць міста Ігор Терехов: Новини Харкова
 
Відзначив кращих науковиць міста Ігор Терехов: Новини Харкова
 
«Дякую кожній науковиці, яка працює, навчає, досліджує і тримає високу планку, попри війну! А дівчатам, які прийшли на виставку, скажу так: не бійтеся обирати складні професії. Інженерія, ІТ, медицина, хімія, енергетика - це про майбутнє. І це майбутнє потребує вашого розуму і сміливості», - зазначив мер.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день