Новость из раздела: Наука
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289920-dyakuyu-kozhniy-naukovitsi-yaka-pratsyue-navchae-doslidzhue-i-trimae-visoku-planku-popri-viynu-igor-terehov
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1289920-dyakuyu-kozhniy-naukovitsi-yaka-pratsyue-navchae-doslidzhue-i-trimae-visoku-planku-popri-viynu-igor-terehov
Дякую кожній науковиці, яка працює, навчає, досліджує і тримає високу планку, попри війну - Ігор Терехов (фото)
У Харкові пройшов захід, присвячений популяризації ролі жінок у науковій сфері, з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці, який щороку відзначають 11 лютого.
Дякую кожній науковиці, яка працює, навчає, досліджує і тримає високу планку, попри війну - Ігор Терехов (фото)
Як повідомляє РЕДПОСТ, протягом заходу відвідувачі могли ознайомитися з експериментальними демонстраціями, науковими розробками та освітніми можливостями вишів. Окремий акцент зробили на профорієнтації для школярів і підлітків.
Міський голова Ігор Терехов привітав учасниць заходу зі святом і вручив Подяки міського голови 48 жінкам-науковицям.
Мер наголосив, що навіть у найскладніших умовах Харків залишається містом освіти, досліджень та інновацій, а жінки-науковиці - це сила, яка надихає нові покоління молоді обирати шлях інженерії, ІТ та досліджень.





«Дякую кожній науковиці, яка працює, навчає, досліджує і тримає високу планку, попри війну! А дівчатам, які прийшли на виставку, скажу так: не бійтеся обирати складні професії. Інженерія, ІТ, медицина, хімія, енергетика - це про майбутнє. І це майбутнє потребує вашого розуму і сміливості», - зазначив мер.