03.01.2026 12:55 Віталій Хіневич
У складних погодних умовах комунальники продовжують усувати наслідки удару по Харкову
Працівники комунальних підприємств безперервно усувають наслідки вчорашнього ворожого обстрілу.
За попередніми даними, внаслідок удару в Київському та Шевченківському районах було пошкоджено щонайменше 32 будівлі. Загалом вибито понад 1 тис. вікон та пошкоджено 14 покрівель.
Станом на 11:00 3 січня закрито понад 70% вибитих вікон у квартирах.
Ремонтні бригади працюють цілодобово, зосереджуючи увагу на відновленні віконних контурів і дахів, щоб захистити оселі містян від негоди.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що Харків було
атаковано двома ракетами «Іскандер-М» 2 січня.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0