03.01.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288804-u-skladnih-pogodnih-umovah-komunalniki-prodovzhuyut-usuvati-naslidki-udaru-po-harkovu

У складних погодних умовах комунальники продовжують усувати наслідки удару по Харкову

Працівники комунальних підприємств безперервно усувають наслідки вчорашнього ворожого обстрілу.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
За попередніми даними, внаслідок удару в Київському та Шевченківському районах було пошкоджено щонайменше 32 будівлі. Загалом вибито понад 1 тис. вікон та пошкоджено 14 покрівель.
 
 
Станом на 11:00 3 січня закрито понад 70% вибитих вікон у квартирах.
 
 
Ремонтні бригади працюють цілодобово, зосереджуючи увагу на відновленні віконних контурів і дахів, щоб захистити оселі містян від негоди.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що Харків було атаковано двома ракетами «Іскандер-М» 2 січня.
 
←Вернуться Печать