01.01.2026 15:50 Віталій Хіневич
Харківські комунальники 1 січня продовжують прибирати сніг
Працівники метрополітену долучилися до прибирання міста після снігопаду.
130 працівників очищають території біля входів до підземних переходів станцій метро та обробляють їх піщано-сольовою сумішшю.
Також близько 60 працівників управління інфраструктури наземного транспорту за участі 13 одиниць спецтехніки розчищають зупинки громадського транспорту та прилеглі території в різних районах міста.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0