31.12.2025 15:46 Дмитро Колонєй
Харківські комунальники опрацювали понад 6 тис. звернень від містян
Якими роботами займалися фахівці підприємства розповіли та показали у харківському КСП «Інженерні мережі».
Як повідомляє
РЕДПОСТ, за минулий тиждень комунальники
-
загалом за тиждень опрацювали понад 6,4 тис. звернень від харків’ян.
-
відремонтували більше 160 домофонів
-
відновили роботу 28 приладів обліку електроенергії.
-
виконали низку заявок щодо відновлення послуг телебачення й інтернету, управління доступом до найпростіших укриттів тощо.
-
продовжували контролювати виконання ремонтних робіт усіма комунальними службами.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0