26.12.2025 16:50 Віталій Хіневич
Харків’яни зібрали дві тонни речей для тварин у притулку
У КП «Центр поводження з тваринами» підбили підсумки щорічного збору теплих речей.
Завдяки підтримці небайдужих людей вдалося зібрати дві тонни речей, що повністю покриє потреби притулку на зимовий період, передає
РЕДПОСТ.
До збору долучилися жителі Харкова та інших міст. Зібраними речами вже утеплено собачі будки та місця для котів.
Збір теплих речей завершено. На підприємстві дякують усім, хто долучився до ініціативи.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0