26.12.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288584-harkiv-yani-zibrali-dvi-tonni-rechey-dlya-tvarin-u-pritulku

Харків’яни зібрали дві тонни речей для тварин у притулку

У КП «Центр поводження з тваринами» підбили підсумки щорічного збору теплих речей.

 
Завдяки підтримці небайдужих людей вдалося зібрати дві тонни речей, що повністю покриє потреби притулку на зимовий період, передає РЕДПОСТ.
 
До збору долучилися жителі Харкова та інших міст. Зібраними речами вже утеплено собачі будки та місця для котів.
 
 
Збір теплих речей завершено. На підприємстві дякують усім, хто долучився до ініціативи. 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські ветеринари знову врятували чотирилапого.
 
←Вернуться Печать