26.12.2025 15:15 Віталій Хіневич
У Харкові на станції метро відбувся концерт (фото)
Його провели в рамках творчого проєкту «Разом до Перемоги», який реалізується з ініціативи міського голови Ігоря Терехова.
На станції метро «Університет» пройшов святковий захід.
У різдвяній концертній програмі взяли участь майстри мистецтв і артисти театру народної музики України «Обереги», тріо бандуристок «ЗореДана» і народний ансамбль танцю «Буревісник».
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0