26.12.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288580-u-harkovi-na-stantsiyi-metro-vidbuvsya-kontsert-foto

У Харкові на станції метро відбувся концерт (фото)

Його провели в рамках творчого проєкту «Разом до Перемоги», який реалізується з ініціативи міського голови Ігоря Терехова.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
На станції метро «Університет» пройшов святковий захід.
 
 
У різдвяній концертній програмі взяли участь майстри мистецтв і артисти театру народної музики України «Обереги», тріо бандуристок «ЗореДана» і народний ансамбль танцю «Буревісник».
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у харківському метро триває "Марафон колядок".
 
←Вернуться Печать