Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288580-u-harkovi-na-stantsiyi-metro-vidbuvsya-kontsert-foto
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288580-u-harkovi-na-stantsiyi-metro-vidbuvsya-kontsert-foto
У Харкові на станції метро відбувся концерт (фото)
Його провели в рамках творчого проєкту «Разом до Перемоги», який реалізується з ініціативи міського голови Ігоря Терехова.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
На станції метро «Університет» пройшов святковий захід.
.jpg)
У різдвяній концертній програмі взяли участь майстри мистецтв і артисти театру народної музики України «Обереги», тріо бандуристок «ЗореДана» і народний ансамбль танцю «Буревісник».


Раніше РЕДПОСТ писав, що у харківському метро триває "Марафон колядок".