Рішення про перейменування ухвалили депутати міськради на позачерговій сесії 19 грудня.

Як повідомляє РЕДПОСТ, колишню вулицю Третю в Новобаварському районі Харкова офіційно перейменували на вулицю Артема Костирі.
Відповідне рішення підтримали депутати Харківської міської ради під час позачергової сесії.
Артем Костиря очолював Харківське районне управління ГУ ДСНС України у Харківській області. Він загинув у липні 2024 року під час виконання службових обов’язків.
Комментариев: 0