13.12.2025 15:33 Дмитро Колонєй
На Харківщині викрито чиновницю окупаційного уряду, яка втекла до РФ
Стало відомо, чим займалася жінка під владою загарбників на Харківщині.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, 54-річна мешканка Куп'янська у липні 2022 року під час окупації міста, погодилася на співпрацю з ворогом:
-
добровільно зайняла посаду «и. о. заместителя начальника отдела миграционной службы» у незаконно створеному «Управлении внутренних дел ВГА Харьковськой области»;
-
приймала заяви і повідомлення від місцевих мешканців щодо отримання паспортів РФ;
-
проводила відповідне опитування серед населення;
-
перекладала документи на російську мову.
Після деокупації території Збройними Силами України вона втекла до країни-агресорки.
Наразі жінці заочно повідомлено про підозру та вирішується питання щодо оголошення підозрюваної у розшук.
Нагадємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що викрито харків'янина, який
підтримував дії російського агресора та дискредитував ЗСУ.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0