13.12.2025  15:33   Дмитро Колонєй

На Харківщині викрито чиновницю окупаційного уряду, яка втекла до РФ

Стало відомо, чим займалася жінка під владою загарбників на Харківщині.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, 54-річна мешканка Куп'янська у липні 2022 року під час окупації міста, погодилася на співпрацю з ворогом:
 
  • добровільно зайняла посаду «и. о. заместителя начальника отдела миграционной службы» у незаконно створеному «Управлении внутренних дел ВГА Харьковськой области»;
  • приймала заяви і повідомлення від місцевих мешканців щодо отримання паспортів РФ;
  • проводила відповідне опитування серед населення;
  • перекладала документи на російську мову.
 
Після деокупації території Збройними Силами України вона втекла до країни-агресорки.
 
Наразі жінці заочно повідомлено про підозру та вирішується питання щодо оголошення підозрюваної у розшук.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадємо, раніше РЕДПОСТ писав, що викрито харків'янина, який підтримував дії російського агресора та дискредитував ЗСУ.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день