Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288168-na-harkivschini-vikrito-chinovnitsyu-okupatsiynogo-uryadu-yaka-vtekla-do
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288168-na-harkivschini-vikrito-chinovnitsyu-okupatsiynogo-uryadu-yaka-vtekla-do
На Харківщині викрито чиновницю окупаційного уряду, яка втекла до РФ
Стало відомо, чим займалася жінка під владою загарбників на Харківщині.

Як повідомляє РЕДПОСТ, 54-річна мешканка Куп'янська у липні 2022 року під час окупації міста, погодилася на співпрацю з ворогом:
- добровільно зайняла посаду «и. о. заместителя начальника отдела миграционной службы» у незаконно створеному «Управлении внутренних дел ВГА Харьковськой области»;
- приймала заяви і повідомлення від місцевих мешканців щодо отримання паспортів РФ;
- проводила відповідне опитування серед населення;
- перекладала документи на російську мову.
Після деокупації території Збройними Силами України вона втекла до країни-агресорки.
Наразі жінці заочно повідомлено про підозру та вирішується питання щодо оголошення підозрюваної у розшук.
Нагадємо, раніше РЕДПОСТ писав, що викрито харків'янина, який підтримував дії російського агресора та дискредитував ЗСУ.