28.11.2025 12:36 Віталій Хіневич
Із селища Великий Бурлук рятувальники евакуювали людей
28 листопада рятувальники ДСНС брали участь у заходах з обов’язкової евакуації жителів Куп’янського району Харківської області.
За допомогою спеціального транспортного засобу із селища Великий Бурлук було евакуйовано 2 літніх людей.
В евакуаційних заходах взяли участь 3 співробітників ДСНС, включно з офіцером-рятувальником громади.
«Нагадуємо жителям населених пунктів, де запроваджено обов’язкову евакуацію: дбайте про своє життя та безпеку! Не наражайте себе на небезпеку – переміщуйтеся до захищених зон.
На Харківщині функціонує цілодобова «гаряча лінія» з питань евакуації, створена за підтримки благодійної організації «Координаційний гуманітарний центр».
Звертайтеся за номерами: 0-800-33-92-91, 203», - йдеться у повідомленні.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости