28.11.2025  12:05   Віталій Хіневич

Проник до магазину та вкрав з каси гроші: у Харкові затримали чоловіка

У Немишлянського району затримали чоловіка за скоєння крадіжки.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
У серпні до відділу поліції надійшло повідомлення про крадіжку з магазину. 
 
Поліцейські встановили, що до скоєння злочину причетний 23-річний чоловік, який раніше притягувався до відповідальності за аналогічні злочини.
 
 Порушник відтиснув пластикові двері та проник до приміщення магазину та забрав з каси гроші в сумі понад 15 тисяч гривень. 
 
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні злочину. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.
 
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області розшукали зниклу дівчинку.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день