28.11.2025 10:30 Віталій Хіневич
У Харкові газовики перенесли ремонтні роботи
Роботи на газових мережах у Шевченківському районі Харкова та селі Чайківка перенесені.
Зазначається, що роботи перенесені на 3 грудня 2025 року.
Раніше повідомлялося, що роботи мали пройти 28 листопада, у зв’язку з чим за низкою адрес тимчасово мали відключити газопостачання.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що з початку листопада
газовики Харківщини понад 20 разів виїжджали на виклики, спричинені обстрілами.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0