27.11.2025 09:25 Віталій Хіневич
З початку листопада газовики Харківщини понад 20 разів виїжджали на виклики, спричинені обстрілами
Фахівці аварійних та ремонтних служб оперативно ліквідовували наслідки атак у 11 населених пунктах Харківщини. Завдяки їхній роботі понад три тисячі осель знову отримали газ.
У Солоницівській та Шевченківській громадах газовикам вдалося зберегти газопостачання без відключень.
У Балаклії відремонтували пошкоджені мережі багатоповерхівки та кількох приватних будинків. У Золочеві — повернули газ до 72 домівок. Повернули газ у Циркунах.
Також у Роганській громаді — допомогли 13 родинам знову готувати та опалювати свої домівки.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0