27.11.2025 15:31 Дмитро Колонєй
Ефективність «енергетичного острова» доведена життям - Ігор Терехов
Про це мер Харкова Ігор Терехов розповів в ефірі національного телемарафону.

Ефективність «енергетичного острова» доведена життям - Ігор Терехов
Як повідомляє
РЕДПОСТ, мер Харкова Ігор Терехов у телеефірі зазначив, що Харків продовжить розбудову «енергетичного острова», підкресливши, що він відіграє важливу роль у забезпеченні стабільності електропостачання та роботи комунальних служб, попри регулярні обстріли критичної інфраструктури.
«Цей проєкт вже довів свою ефективність. Ми будемо й надалі розбудовувати «енергетичний острів», адже його ефективність доведена життям, і харків’яни це бачать», - підкреслив Ігор Терехов.
За його словами, розвиток «енергетичного острова» триватиме й у 2026 році - відповідні кошти вже закладені у проєкт бюджету.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харківській області
введено графіки аварійних відключень.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости