27.11.2025  15:31   Дмитро Колонєй

Ефективність «енергетичного острова» доведена життям - Ігор Терехов

Про це мер Харкова Ігор Терехов розповів в ефірі національного телемарафону.


Ефективність «енергетичного острова» доведена життям - Ігор Терехов
Як повідомляє РЕДПОСТ, мер Харкова Ігор Терехов у телеефірі зазначив, що Харків продовжить розбудову «енергетичного острова», підкресливши, що він відіграє важливу роль у забезпеченні стабільності електропостачання та роботи комунальних служб, попри регулярні обстріли критичної інфраструктури.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
«Цей проєкт вже довів свою ефективність. Ми будемо й надалі розбудовувати «енергетичний острів», адже його ефективність доведена життям, і харків’яни це бачать», - підкреслив Ігор Терехов.
 
За його словами, розвиток «енергетичного острова» триватиме й у 2026 році - відповідні кошти вже закладені у проєкт бюджету.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області введено графіки аварійних відключень.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день